MENU
NIP
Nazwa Firmy: ISOLIT Piotr Ulfig
WWW: http://www.isolit.pl/
Adres 1 Sierpnia 24
Miejscowość Stalowa Wola
Kod pocztowy 37-450
Telefon (015) 842 08 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nie da się ukryć, że wilgoć prowadząca do pojawienia się grzyba i pleśni oraz nieprzyjemnego zapachu jest ostatnią rzeczą, której życzyliby sobie lokatorzy jakiegokolwiek budynku. Warto zatem zadbać o każde pomieszczenie, które używane jest przez osoby zamieszkujące dany budynek. Warto podkreślić, że niechciana wilgoć pojawia się najczęściej w pralniach i piwnicach, które podczas budowy nie zostały odpowiednio zaizolowane. Wielu zastanawia się, czy po ukończeniu budynku można coś z tym zrobić. Okazuje się, że tak.

Z gotowym rozwiązaniem powyższego problemu przychodzi firma ISOLIT, która nie tylko oferuje preparaty wspomagające osuszanie ścian piwnic, ale również usługę usunięcia wilgoci zarówno ze ścian, jak i fundamentów budynku. Wykorzystuje do tego różne metody, dobierając je w zależności od możliwości wykonania zabiegu. 

Jedną z metod jest iniekcja krystaliczna, dzięki której bez ingerencji w konstrukcję budynku, pracownicy firmy skutecznie pozbywają się problemu pojawiającej się wilgoci. Metoda ta jest niezwykle prosta — w ściany piwnicy, zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej, wstrzykuje się specjalny preparat, który pod wpływem wody znajdującej się w ścianach krystalizuje się, blokując tym samym otwory, do których dostawała się woda. Metoda ta jest niezwykle skuteczna, a co najważniejsze, nie wymaga wspomnianej wyżej ingerencji w konstrukcję budynku.  

Warto podkreślić, że osuszanie ścian można przy użyciu specjalnych preparatów przeprowadzić samodzielnie. Jeśli jednak klient obawia się kłopotów lub nieznajomości tematu, firma oferuje usługę, którą wykonują doświadczeni w tej materii pracownicy. Zanim zatem klient zabierze się za usuwanie problemu, warto skontaktować się z firmą osobiście lub telefonicznie i sprawdzić, który wariant będzie lepszy — kupno samych preparatów czy skorzystanie z usługi osuszania. Pracownicy, którzy od lat pracują u wspomnianego wyżej prodeucnta na pewno dobiorą odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli raz na zawsze pozbyć się znienawidzonego problemu wilgoci w piwnicy. 

Data dodania: 27-12-2018
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
http://www.isolit.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu