MENU
NIP 6792712706
Nazwa Firmy: Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO
WWW: http://uslugi-minikoparka.com
Adres Tytusa Chałubińskiego 27
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-698
Telefon 507088150

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wykopy pod fundamenty budynków, wykopy związane z kładzeniem instalacji wodnokanalizacyjnych, czy kładzeniem kabli telekomunikacyjnych, to tylko niektóre prace, do których używa się minikoparek. Chcąc wynająć taki sprzęt, warto wejść na uslugi-minikoparka.com, jest to strona firmy, która umożliwia wynajem minikoparki w Krakowie, ale nie tylko, gdyż firma świadczy swoje usługi na terenie całego województwa małopolskiego. Oferta firmy nie ogranicza się tylko do wynajmu minikoparek, ale jest dużo szersza, gdyż firma wynajmuje swój sprzęt wraz z doświadczonym operatorem. Dlatego wykonanie jakichkolwiek prac ziemnych, związanych z wykopami pod różnego rodzaju inwestycje nie stanowi żadnego problemu.

Rekomendowana firma zaprasza do współpracy zarówno firmy budowlane, które potrzebują podnająć sprzęt, jak i osoby indywidualne, które potrzebują minikoparki do użytku na prywatne potrzeby. Jeśli chodzi o firmy budowlane, które podnajmują sprzęt, to z tej oferty korzystają często mniejsze firny, które nie mają tak dużej ilości własnego sprzętu i czasem jest im potrzebna pomoc, aby wywiązać się z terminu realizacji danego zlecenia. To o wiele tańsza opcja niż poszerzanie własnego parku maszynowego, zwłaszcza że mniejszym firmom budowanym dodatkowy sprzęt bardzo często jest potrzebny sporadycznie i większość czasu taki sprzęt stałby nieużywany.

A do czego minikoparka może być potrzebna osobom prywatnym? Potrzeby mogą być rozmaite, to m.in.:

  • wykopy oczek wodnych w ogródku
  • usuwanie drzew z terenu posesji lub też ich pozostałości, np. konarów czy korzeni
  • prace budowlane związane ze wykonaniem fundamentów pod ogrodzenie
  • wykopy pod budowę szamba.

Kompleksowe roboty ziemne z użyciem minikoparek czy innego sprzętu nie są drogie, rekomendowana firma opublikowała na swojej stronie atrakcyjny cennik i tak, np. wynajem standardowej minikoparki na godzinę kosztuje jedynie ok. 60 złotych, chyba że jest to koparka o trochę większych gabarytach, to znaczy taka, która ma 3,5 tony, wówczas koszt wynajmu takiego sprzętu wynosi ok. 90 złotych za godzinę.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu