MENU
NIP
Nazwa Firmy: FERTIL-ECO
WWW: https://www.impactpowder.com/
Adres Legnicka 28
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94-234
Telefon 724676094

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Problemy z trawieniem dotyczyć mogą nie tylko ludzi. W przypadku zwierząt są nie mniej uciążliwe, a w wielu sytuacjach mogą poważnie zagrażać dobrostanowi zwierząt, co jest groźne zwłaszcza w przypadku zwierząt hodowlanych, jak bydło czy trzoda chlewna. Hodowcom mocno zależy więc na tym, by wesprzeć trawienie swych zwierząt, zwłaszcza że pozwala to też na zmniejszenie kosztów produkcji, sprawiając, że poszczególne dawki pokarmu są lepiej wykorzystywane. Pozwala to również na lepsze odżywienie zwierząt, a to skutkuje ich zdrowiem, siłą oraz - rzecz jasna - dobrą jakością pozyskiwanych z nich produktów finalnych, jak mięso, jaja czy mleko.

Jak poprawić trawienie u zwierząt?

Problemy z trawieniem i zbyt wolnym pasażem jelitowym u zwierząt, tak samo jak u ludzi, mogą wynikać z różnych przyczyn. Rzadko jest to spowodowane gorszą jakością pokarmu, częściej przyczyną tego jest nieodpowiednia mikroflora bakteryjna w przewodzie pokarmowym zwierząt. Na szczęście łatwo można to zmienić i znacząco poprawić strawność paszy. Wystarczy zaopatrzyć się w preparat Impact Powder dostarczany przez firmę FERTIL-ECO i podawać zwierzętom jego poszczególne dawki. Można to robić na różne sposoby, na przykład mieszać preparat z dużą ilością paszy, dodawać go do pokarmu bezpośrednio przed jego podaniem czy posypywać nim paszę. Co więcej, środek ten nadaje się do zastosowania u wszystkich zwierząt: bydła, trzody chlewnej, drobiu czy owiec, i u wszystkich daje tak samo dobre efekty. Są nimi:

  • przyspieszenie pasażu jelitowego,
  • poprawa przepuszczalności błon jelit,
  • znaczna poprawa trawienia wszystkich składników pokarmowych, na czele z organicznymi,
  • poprawa mikroflory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, co wpływa nie tylko na lepsze trawienie, ale też brak problemów ze strony tej części organizmu, a więc lepsze zdrowie zwierząt.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że zwierzęta, którym podaje się ten środek, produkują lepszy obornik, bogatszy w bakterie, a więc bardziej aktywny biologicznie. Wpływa to więc pozytywnie na wiele aspektów hodowli.

Data dodania: 03-02-2019
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
https://www.impactpowder.com/oferta/impact-powder/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu