MENU
NIP
Nazwa Firmy: LING PROJECT
WWW: http://lingproject.com/
Adres Górki 9B
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-204
Telefon 603 453 064

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Klienci, których interesuje kurs języka polskiego dla obcokrajowców - najlepiej w Poznaniu - powinni zapoznać się niezwłocznie z szeroką ofertą szkoły językowej o nazwie Ling Project. Proponuje ona wszystkim zainteresowanym profesjonalne kursy językowe - wybór jest naprawdę dość spory, zatem każdy potencjalny klient na pewno odnajdzie tam coś idealnego dla siebie.

Znajomość języków obcych jest dziś umiejętnością bardzo pożądaną. Warto zaznaczyć, iż coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na rozszerzenie swoich interesów poza granice państwa. Współpraca z zagranicznymi koncernami wymaga jednak znajomości języka obcego. Tak samo jest w przypadku firm, które decydują się zatrudniać obcokrajowców. Tego typu czynności są obecnie bardzo popularne - właściciele takich przedsiębiorstw muszą jednak pamiętać, że dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest umożliwienie swoim pracownikom nauki języka polskiego. Znajomość taka pomoże bowiem lepiej organizować sobie daną pracę osobom z zagranicy, a także znacznie ułatwi im komunikację czy zawiązywanie nowych znajomości.

Proponowane zajęcia prowadzone są jedynie w miłej i przyjaznej atmosferze, która znacznie wpływa na szybką i skuteczną naukę. Kursanci mają do swojej dyspozycji profesjonalne pomoce naukowe, a także dostęp do platformy e-learningowej. Każdy zainteresowany może zatem skutecznie utrwalać swoją wiedzę nawet za pośrednictwem internetu!

Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy - posługują się oni przede wszystkim językiem polskim, ale jeśli zajdzie taka potrzeba mogą również porozumiewać się ze swoim kursantem w jego rodzimym języku bądź też po angielsku. Każdy uczestnik na pewno będzie czuł się na takich zajęciach komfortowo -  w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przerabianego materiału prowadzący na pewno stanie na wysokości zadania i będzie w stanie szczegółowo wytłumaczyć dany problem.

Proponowane kursy są nie tylko szansą na rozwinięcie swoich umiejętności - warto podkreślić, że uczestnictwo w nich to tak naprawdę niewielki wydatek.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu