MENU
NIP 9670960600
Nazwa Firmy: Craftmano Agnieszka Kopczyńska
WWW: https://sklep.craftmano.pl/
Adres Poznańska 27
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-850
Telefon 698 653 111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby zainteresowane wegańskim stylem życia nie mają łatwego zadania, jeśli poza dietą bezmięsną, chcą również w innych dziedzinach życia wykorzystywać tylko wegańskie produkty. Wiele firm nie podaje jasnych informacji na temat tego, w jaki sposób i z czego dokładnie są wykonywane ich produkty, a to utrudnia wybór odpowiednich producentów.

Na szczęście popularność wegańskiego stylu życia sprawia, że powstają firmy tworzące tylko i wyłącznie wegańskie produkty lub niektóre inne firmy wprowadzają do swojej oferty linie wegańskich kosmetyków, ubrań lub innych akcesoriów. To ułatwia zakupy.

Obuwie wegańskie

Jednym z głównych problemów dla wielu wegan jest znalezienie sklepu, który sprzedaje wegańskie obuwie. Fakt, że buty są wykonane z bawełny lub materiałów syntetycznych nie świadczy automatycznie, że są wegańskie, ponieważ w wielu przypadkach klej do butów ma w swoim składzie produkty pochodzenia zwierzęcego. Stanowi to poważny problem dla wszystkich, którzy chcą całkowicie wyeliminować tego typu produkty ze swojego życia.

Odpowiedzialna konsumpcja

Wegańskie buty można zakupić w sklepie Craftmano. Firma współpracuje z lokalnymi rzemieślnikami z różnych stron świata, którzy wykonują obuwie, ubrania oraz inne akcesoria i dodatki. Większość produktów jest tworzona ręcznie.

Sklep korzysta z usług niewielkich manufaktur rozmieszczonych w ubogich krajach, takich jak Nepal, Peru czy Kenia, dbając o poszanowanie praw pracowniczych oraz zrównoważony podział dochodów. Produkty tworzone przez rzemieślników są bezpiecznie dla środowiska. Firma przywiązuje wagę do ochrony przyrody.

Trampki dla wegan

W ofercie znaleźć można wegańskie, kolorowe trampki szyte w Peru. Buty wykonane są z tkaniny ozdobionej tradycyjnymi wzorami pochodzącymi z kultury Inków. Produkt jest wykonany ręcznie. Buty są wytrzymałe, posiadają podwójne przeszycie, co zabezpiecza je przed rozerwaniem na pięcie.

Niezwykłe wzory przykuwają wzrok i sprawiają, że ich właściciel wyróżnia się w tłumie. Buty z pewnością zainteresują wszystkich miłośników mody inspirowanej kulturą Ameryki Południowej.

Data dodania: 09-06-2019
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
https://sklep.craftmano.pl/pl/c/Obuwie/36

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu