MENU
NIP 6472582751
Nazwa Firmy: KtCar Cosmetics - kosmetyki samochodowe
WWW: https://ktcar.pl/
Adres Rybnicka 363
Miejscowość Radlin
Kod pocztowy 44-310
Telefon 539345539

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Auto powinno być czyste nie tylko wewnątrz, ale i z zewnątrz. Wie o tym każdy właściciel, który chce, aby jego pojazd był nie tylko komfortowy w jeździe, ale też dobrze się prezentował. Ze względu na to, że codziennie użytkowany samochód nieustannie narażony jest na kurz, zanieczyszczenia ze spalin, zabrudzenia po owadach, regularna pielęgnacja jest bardzo ważna. Większość kierowców poprzestaje jedynie na wizycie na myjni samochodowej, nie dbając o to, że oprócz spłukania karoserii wodą z szamponem, należy jeszcze przeprowadzić kolejne etapy pielęgnacji. Przede wszystkim wiele uwagi warto poświęcić woskowaniu, ponieważ to właśnie dzięki temu etapowi karoseria będzie błyszcząca, jak też chroniona przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Oczywiście uzyskany efekt zależy nie tylko od dokładności polerowania, ale także przede wszystkim od jakości zastosowanego produktu. Dobry wosk samochodowy powinien zabezpieczyć całą karoserię na długi czas. Sklep internetowy KT CAR proponuje między innymi wosk wypełniający rysy lub produkt z dodatkowym efektem koloryzującym. Ponadto w ofercie można wybierać pomiędzy woskami w paście a woskami w płynie. Oba rozwiązania znajdują wśród kierowców swoich zwolenników. Osoby, które preferują maszynowe woskowanie, wybierają produkty w płynie, natomiast ci, którzy są przygotowani do ręcznego polerowania - woski w paście. Wszystko zależy od tego, ile czasu możemy poświęcić na to, aby doprowadzić karoserię auta do idealnego wyglądu.

Stojąc przed zakupem wosku, zwróćmy uwagę na skład danego produktu. Obecnie na rynku coraz częściej można spotkać woski oparte nie tylko na naturalnej carnaubie, ale też na dodatkowym składniku - na krzemie, który stanowi też składnik powłok ceramicznych. Takie połączenie sprawia, że karoseria staje się jeszcze lepiej zabezpieczona, a dodatkowo poprawiają się jej właściwości hydrofobowe. Z pewnością jest to rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Szeroki wybór produktów pozwoli każdemu kierowcy na zakup wosku spełniającego wszystkie oczekiwania.

Data dodania: 13-06-2019
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://ktcar.pl/woski-samochodowe-do-aut-c21

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu