MENU
NIP 5860060079
Nazwa Firmy: Beauty-Art
WWW: https://www.make-upstudio.pl/
Adres Zgoda 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-012
Telefon 22 416 62 92

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:

W dzisiejszych czasach, w dobie wyśrubowanych wymagań względem wyglądu, praktycznie żadna kobieta nie potrafi obyć się bez kosmetyków do makijażu, nawet jeśli chodzi o minimum takich produktów, na przykład tusz, podkład i pomadkę. Jeszcze więcej produktów potrzeba, by stworzyć makijaż profesjonalny - wiedzą o tym makijażyści malujący aktorów, modelki czy prezenterów telewizyjnych. Stworzenie wyrazistego, profesjonalnego makijażu wymaga zastosowania odpowiednich produktów, zwykle w sporej ilości (makijaż musi być pełny), a także rozmaitych akcesoriów, których posiadanie jest niezbędne lub tylko ułatwia pracę. Bardzo ważny dla efektu końcowego jest stan skóry, toteż makijażyści zwykle mają dużą wiedzę na temat tego, jak powinno się ją pielęgnować, a także dysponują produktami, które mogą zapewnić na przykład szybkie odżywienie.

Kluczowa jest jednak jakość kosmetyków, jakich używa się do wykonania makijażu profesjonalnego, gdyż od tego zależy jego wygląd oraz trwałość. Przekonał się o tym założyciel marki Make-up Studio, który, pracując w dziedzinie makijażu i wizażu, był do tego stopnia niezadowolonych z używanych przez siebie kosmetyków, że postanowił sam zacząć produkować preparaty do makijażu. Obecnie firma ta to niezwykle ceniony na rynku, zwłaszcza zawodowców, producent kosmetyków profesjonalnych, z których jednak bez przeszkód można korzystać także na własną rękę.

Wszystkie produkty sygnowane przez tę markę wyróżniają się bardzo wysoką jakością, co przekłada się między innymi na łatwość ich użytkowania, trwałość oraz skuteczność. Za ich pomocą łatwo można osiągnąć pożądany efekt, na przykład w zakresie modelowania rysów twarzy czy konturowania oka. W dodatku są one mocno napigmentowane - o tę stronę swych produktów wytwórca zadbał przede wszystkim z myślą o zastosowaniach profesjonalnych - w teatrze czy telewizji makijaż musi być bardziej wyrazisty niż w przypadku osób spoza tych branż.

Na uwagę zasługuje też fakt, iż produkty te są hipoalergiczne i nie są testowane na zwierzętach - dość trudno jest znaleźć produkty do makijażu posiadające zwłaszcza tę ostatnią, często pożądaną cechę.

Data dodania: 04-07-2019
Autor: Zofia Marciniak
Źródło:
https://www.make-upstudio.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu