MENU
NIP
Nazwa Firmy: Sdron Studio
WWW: https://sdron.pl/
Adres Żeligowskiego 43
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-644
Telefon 690 050 049

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Twój ślub zaczyna się już zbliżać wielkimi krokami, a Ty zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielu rzeczy nie masz jeszcze przygotowanych? Przede wszystkim pomyśl o tym, jakie usługi mają być świadczone tego dnia, bo to nimi trzeba zająć się w pierwszej kolejności. Tylko w ten sposób można zyskać pewność, że znajdzie się odpowiednich specjalistów, którzy będą w stanie pojawić się danego dnia na Twoim ślubie i świadczyć dla Ciebie usługi. Co warto brać pod uwagę? Jeśli chcesz mieć pewność, że po tym dniu pozostaną wyjątkowe wspomnienia, to nie może zabraknąć aparatu i kamery, które będą w stanie wszystko uwiecznić. Trzeba jednak znaleźć właściwego specjalistę, któremu zaufasz na tyle, by skorzystać z jego usług. 

Dzięki temu, że filmowanie w Łodzi może teraz zostać wykonane przez prawdziwego specjalistę, możesz mieć pewność, że Twój film ślubny wyglądać będzie niepowtarzalnie. Zapomnij o starych i kiczowatych filmach, bo teraz możesz liczyć na:

  • profesjonalnie zmontowany film z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, 
  • długi film z przebiegu całej uroczystości i przyjęcia, 
  • krótki teledysk ślubny wykonany w artystyczny sposób i zawierający najważniejsze momenty (o takiej długości, jakiej sobie zażyczysz),
  • ujęcia z drona, które całości dodadzą niepowtarzalnego klimatu.

Nie wiesz, gdzie mogłabyś znaleźć takiego kamerzystę, który przygotuje film Twoich marzeń? Wejdź na stronę sdron.pl i tam zapoznaj się z informacjami przygotowanymi przez jednego z nich. To z jego oferty korzysta podczas każdego sezonu wiele młodych i każda z nich zadowolona jest z osiągniętego efektu. Dzięki temu, że na stronie od razu znajduje się cennik, możesz z góry dowiedzieć się, ile będzie kosztowało wykonanie danej usługi. Co więcej, przygotowane zostały również przykładowe materiały, które możesz obejrzeć, żeby zobaczyć, jak może wyglądać również film, który zostanie dostarczony Tobie. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z kamerzystą, żeby zarezerwować dla siebie termin, zanim ktoś Cię ubiegnie, bo sezon ślubny zawsze jest napięty. 

Data dodania: 08-08-2019
Autor: Aleksandra Rutkowska
Źródło:
https://sdron.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu