MENU
NIP
Nazwa Firmy: Pracownia graficzna Dwa:Wiatry
WWW: https://www.dwawiatry-pracownia.pl/
Adres Kamieńskiego 209a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-126
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wystarczy rozejrzeć się dookoła, bez ruszania z miejsca, żeby zrozumieć, jak ważny jest obraz. Wszędzie widoczne są marki, marki i jeszcze raz marki. Wielu ludzi wyrwanych ze snu za nic nie przypomniałoby sobie obiadu sprzed trzech dni, za to z marszu opisałoby dziesiątki różnych logotypów – nawet firm, z którymi nigdy nie miało bezpośredniego kontaktu. To siła i potęga sugestywnego przekazu reklamowego, wielopłaszczyznowych działań komunikacyjnych i wizerunkowych, opartych w dużej mierze na wizualnej treści.

Trudno o sukces w biznesie, jeśli nie odnajdzie się własnej tożsamości i nie zbuduje oryginalnego wizerunku. Dotyczy to w podobnym stopniu mikroprzedsiębiorców prowadzących małe punkty usługowe czy sklepiki, jak i wielkich korporacji, które dysponują rzecz jasna znacznie większymi budżetami na szeroko zakrojone, globalne działania. Jedno jest pewne: każda marka musi być „opakowana” spójną, estetyczną i komunikującą pożądany przekaz treścią wizualną. Ale komu powierzyć jej wykonanie? Kto mógłby zaprojektować np. profesjonalny katalog firmowy, który pozostaje jedynie zlecić do wydrukowania lub umieścić w Internecie w formie pliku?

Projektowanie katalogów we Wrocławiu, podobnie jak wielu innych elementów komunikacji wizualnej, oferuje studio graficzne dwawiatry-pracownia.pl. Wszelkie materiały reklamowe tworzone pod kątem stron internetowych, wydruków czy promocji outdoorowej spełniają najwyższe kryteria jakości, ale przede wszystkim wyróżniają się kreatywnością.

Świeże, designerskie pomysły znajdują uznanie u wielu lokalnych (i nie tylko) przedsiębiorców, których interesuje wyróżnienie się na tle konkurencji. Można to zrobić obrazem, bo obraz pełni dziś rolę potężnego bodźca wpływającego na zmysł wzroku. Najważniejsze, że każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. W zależności od potrzeb realizacje są doraźne lub kompleksowe, obejmując nie tylko katalogi firmowe, ale również plakaty, logotypy czy grafiki do mediów społecznościowych.

Katalog firmowy powinien być czytelny, atrakcyjny, perswazyjny i optymalnie gospodarujący dostępną przestrzenią. To zadanie dla profesjonalistów świadomie korzystających ze swoich talentów i kompetencji.

Data dodania: 19-07-2019
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://www.dwawiatry-pracownia.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu