MENU
NIP 8811483657
Nazwa Firmy: Adrian Fedorowicz ZWROTAIR
WWW: https://zwrotair.pl
Adres Piłsudskiego 74
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-020
Telefon +48 661 509 058

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wakacje to idealny moment na to, żeby odpocząć z dala od zgiełku miasta i codziennych problemów. Wybrałeś już region, który chciałbyś zobaczyć? Na świecie jest wiele pięknych miejsc wartych odwiedzenia. Wiele osób rezerwuje sobie lot z dużym wyprzedzeniem, korzystając z opcji zakupu tańszych biletów. Jednak jak to w życiu bywa, zdarzają się sytuacje, które potrafią zamienić plany wakacyjne w prawdziwy koszmar. O czym mowa? Chociażby o opóźnionym lub odwołanym locie. Jeśli i Tobie przydarzyła się podobna sytuacja, wiedz, że przysługuje Ci z tego tytułu odszkodowanie w wysokości od 250 do 600 euro. W jakiej sytuacji można się o nie ubiegać? Jak wygląda cała procedura? Powierz swoją sprawę specjalistom ze zwrotair.pl!

Zapewne nie raz widziałeś w telewizji ludzi koczujących na lotnisku. Z winy przewoźnika nie mogli wrócić do kraju lub udać się w dalszą podróż, za którą jak to często bywa, zapłacili niemałe pieniądze. W takiej sytuacji przewoźnik ma obowiązek zapewnić Tobie i Twoim najbliższym należytą opiekę. Jeśli tego nie zrobi, będziesz zmuszony zadbać o nią we własnym zakresie. Pamiętaj tylko o tym, żeby zatrzymać paragony, które będą podstawą do uzyskania zwrotu pieniędzy za posiłek, napoje czy zakwaterowanie. Warto zatem w takiej sytuacji zadać sobie pytanie — czy każdy może ubiegać się o odszkodowanie za odwołany lot? Tak! Należy jednak nadmienić, że przewoźnik nie ma obowiązku jego wypłaty wówczas gdy zaistniały nadzwyczajne okoliczności, takie jak:

  • złe warunki atmosferyczne,
  • strajki,
  • destabilizacja polityczna,
  • atak terrorystyczny.

Jeśli przyczyną odwołanego lotu będzie:

  • usterka techniczna,
  • przekroczenie czasu pracy załogi,
  • problemy operacyjne personelu,

wówczas linia lotnicza zobowiązana jest do wypłacenia pasażerom należnego odszkodowania. Wiele osób jednak nie wie, jakie przysługują im prawa w tym zakresie. W takiej sytuacji warto zaufać profesjonalistom, którzy będą dochodzić zwrotu pieniędzy za odwołany samolot — odszkodowanie bowiem należy się każdemu członkowi rodziny. Na stronie internetowej znajduje się formularz zgłoszeniowy, do którego należy załączyć dokumenty podróży będące podstawą do wszczęcia dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wobec przewoźnika.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu